Darbo valandos:P - Pn. 8:00 - 17:00

Rankų protezavimas

Rankų protezai leidžia iš dalies atkurti prarastos rankos funkcijas – suimti, lenkti, kelti. Su rankos protezu galėsite lengviau pasirūpinti savimi, atlikti kasdienius darbus, įgyti daugiau pasitikėjimo, pakoreguoti estetinę išvaizdą. Protezai gaminami iš specialiai protezavimui skirtų medžiagų, kurios yra saugios ir lengvos, o iš jų pagaminti protezai vizualiai mažai pastebimi.

Savo pacientais dirbame individualiai, padedame organizuoti protezavimo procesą ir rūpinamės visu protezo naudojimo laikotarpiu.

Protezavimo procesas

Skatinamas pooperacinio pjūvio gijimas, stiprinami raumenys, lavinama koordinacija ir pusiausvyra. Skiriamas dėmesys psichoemocinės savijautos gerinimui.

Daugiau informacijos

Reabilitacinis gydymas pradedamas taikyti iš karto po amputacijos. Šio gydymo metu siekiama sumažinti pooperacinę bigės edemą ir skatinti pooperacinio pjūvio gijimą, grūdinamos bigės, gydomi fantominiai skausmai, koreguojama psichoemocinė būsena, stiprinami galūnės raumenys, atstatoma raumenų jėga pažeistoje galūnėje, lavinama koordinacija ir pusiausvyra, gydomi gretutiniai susirgimai, apmokama bigės priežiūros.

Kai bigė nustoja žymiai plonėti, gaminamas nuolatinis protezas. Jis nemokamai keičiamas ne dažniau nei kas 3 metus. Reabilitacija ir protezavimas vyksta 16 dienų.

Daugiau informacijos

Pirminis protezavimas vyksta stacionarinėje reabilitacijos įstaigoje. Norint atlikti pirminį protezavimą pacientas turi pateikti šiuos, iš šeimos gydytojo gautus, dokumentus.

  • Išrašas iš medicininių dokumentų (027/a forma) – siuntimas pirminiam protezavimui
  • Pažyma kelialapiui gauti (070/a forma)

070/a forma pristatoma į teritorines ligoninių kasas, kur vietoj jos išduodama pažyma apie valstybės finansuojamą reabilitaciją. Pažyma galioja 10 dienų. Per šį laikotarpį reikia atvykti į reabilitacijos įstaigą. Reabilitacija ir protezavimas vyksta 16 dienų.